top of page
Swimmer

Плавання 42 школа

Вітвіцька Анастасія Василівна

Євтушенко Інна Володимирівна

Головна: Приветствие


Dive

 

  • Види плавання

  • Існує декілька технік перебування у воді. Види плавання не складні, їх легко освоїти, але кожен з них дає певну привілей, має свою особливість. Давайте розглянемо найпопулярніші види, які відомі на сьогоднішній день.

  • Існує чотири основних виду, і декілька додаткових. Давайте розглянемо основні.

  • 1. Кроль на грудях — це спосіб плавання на грудях, або, як прийнято говорити в

  • народі, на животі. Руки, при цьому, здійснюють гребки поперемінно, а ноги нагадують рух ножиць, здійснюючи безперервні ривки. Це найшвидший спосіб переміщення у воді, і він вважається самим стандартним і основним. Саме цим способом плаває більшість людей на пляжах.

  • 2. Кроль на спині — ще один основний вид плавання. По суті, він повністю збігається з попереднім стилем, з різницею лише в тому, що ви будете плавати на спині, а не на животі. Освоїти цю техніку також нескладно, але, швидкість при цьому розвивається невелика.

  • 3. Батерфляй — стиль, схожий на метелика. Техніка виконується наступним чином: ви симетрично володієте лівою та правою частиною тіла у воді. Ви робите одночасно гребки обома руками, після цього, одночасно хвилеподібні рухи ногами. Це досить складний вид плавання, енергозатратний, але, саме н найчастіше, використовується у спортивних змаганнях. Але, по швидкості, він не відстає він кроля на грудях, тому, можна сміливо дати цьому стилю почесне друге місце.

  • 4. Брас — це спосіб плавання на грудях, який вважається найскладнішим. Всі спортсмени вчать його тільки після освоєння основних стилів. Ця техніка виконується наступним чином: руки одночасно роблять гребок, і виносяться перед грудьми, а ноги згинаються в колінах і роблять поштовх. Це самий повільний спосіб плавання, але, самий ефективний у плані фізичних тренувань, тому що навантаження йде практично на всі групи м’язів одночасно.

Female Swimmer


Вільний стиль

Стиль вільний або вільний отримав свою назву тому, що заплив можна виконувати будь-яким зручним спортсмену способом. Головне - пропливти певну дистанцію за максимально короткий час. Коли плавання розвивалося, плавці на змаганнях долали дистанції використовуючи брас, стилі овер-арм і треджен, саджанки. Спортсмени використовували всі ці види до тих пір, поки на початку двадцятого століття завдяки Чарльзу Деніелсу не з 'явився американський кроль.

Після двадцяти років вдосконалення він став основою вільного стилю. Кроль найбільш швидкісний і швидкий серед усіх плавальних стилів. Виконується кроль таким чином: спортсмен ніби загрібає воду поперемінно прямими руками вздовж тіла. Робота ніг нагадує ножиці, вони по черзі опускаються і піднімаються. Видих відбувається у воду, а вдих - убік, одночасно з підняттям відповідної руки.

Брас

Важливо! Дехто каже, що найкориснішим стилем є кроль, але більшість фахівців все ж віддає брасу першість корисного статусу через менше навантаження на хребет. Кроль настільки швидкий, що великого навантаження уникнути не можна.

Брасс вважається одним з найскладніших стилів, але в той же час діти вчаться спочатку плавати по-собачі, а потім по-жаб 'ячі. Він відомий з часів Стародавньої Греції, де був обов 'язковою дисципліною у фізичному вихованні. Брассу також належить ще ряд рекордів: він є найбільш повільним і найкориснішим стилем плавання.

Батерфляй

Серед усіх стилів плавання батерфляй є наймолодшим: він з 'явився тільки в 1935 році. Друга його назва - дельфін. Під час плавання цим стилем ноги рухаються подібно хвосту цього морського мешканця. Рівні руки при цьому широко викидаються вперед і вгору з одночасним підняттям корпусу, а потім загрібають воду. Цей стиль вважається найбільш складним технічно і найбільш енерговитратним; також він вимагає складної координації та витривалості.

   і

Swimming Pool


Основні правила занять

Якщо ви плануєте вивчити або вдосконалювати плавальні навички в басейні, необхідно знати деякі правила, а саме:

  • при відвідуванні басейну обов 'язкова довідка від доктора;

  • обов 'язково мати індивідуальний одяг і взуття для басейну, гігієнічне приладдя;

  • перед тренуванням і після нього необхідно прийняти душ;

  • рекомендується поїсти за півтори-дві години перед відвідуванням басейну, без вживання продуктів типу цибулі або часнику;

  • перед будь-яким заняттям необхідно на суші розігріти м 'язи;

  • в басейні не можна бігати, це може призвести до травми;

  • якщо ви займаєтеся на доріжці, потрібно вибрати таку згідно своїх можливостей. Швидкісні доріжки знаходяться ближче до центру басейну;

  • на заняттях потрібно дотримуватися правил руху на воді. На будь-якій доріжці заплив починається по правій стороні і йде проти стрілки годинника;

  • якщо потрібно перетнути басейн поперек, робіть це обережно, оцінивши обстановку;

  • не можна сідати на обмежувачі доріжок і висіти на них;

  • в басейні потрібно дотримуватися умов соціуму, тобто не заважати займатися іншим.

.

Головна: Учебные курсы
d0d6995d68.jpg
Головна: Сведения

Правила поведінки

_________________5b06675634927.jpg
Головна: Новости
Головна: Video

Факти

Плавання як важливий засіб фізичного виховання вперше стало використовувати в Стародавній Греції. Плавання вважається, мабуть, єдиним видом спорту, лікувальний вплив якого відзначається багатьма фахівцями. Під час занять плаванням здійснюється профілактика і виправлення постави, розвивається дихальний апарат і м’язова система, зміцнюється кісткова тканина. Цікаві факти про плавання розкажуть про спорт, який корисний як для дорослих, так і для дітей.


1.У плавців значно знижується ризик розвитку гіпертонії.

2.У Японії плавання є обов’язковим шкільним предметом для дітей.

3.Людина, занурюючись у воду, відчуває себе на 90% легше. Це дозволяє опорно-руховому апарату розвантажитися, що значно покращує поставу. Не дарма після травм і при проблемах з хребтом рекомендують займатися саме плаванням.

4.Вчені з’ясували, що щоденні навіть 30-хвилинні заняття плаванням підвищують лібідо як у чоловіків, так і у жінок.

5.Новонароджені можуть навчитися плавати вже на третьому тижні життя. Але після трьох місяців дитина втрачає здатність триматися на воді.

6.Регулярні заняття плаванням у дітей підвищують обсяг їх короткочасної пам’яті.

7.Плавання, як і біг на лижах, тренує абсолютно всі групи м’язів.

8.Плавання набагато ефективніше різних видів фітнесу в боротьбі із зайвою вагою. Плавання кролем формує тонку талію, а за 30 хвилин плавання брасом можна спалити більше 360 ккал. При цьому витрата енергії залежить від відстані плавання і потужності гребка.

9.Навіть одна хвилина, проведена у воді температурою +20 градусів, сприятиме підвищенню рівня гемоглобіну в крові. А плавання в холодній воді покращує кровообіг в тканинах і в мозку і уповільнює процес клітинного старіння.

10.Психологи довели, що плавання сприяє не лише фізичному, а й психологічному розвитку. Плавання розвиває цілеспрямованість, рішучість, сміливість, наполегливість і самовладання.

Swimming Pool
Головна: Контакты
bottom of page